Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
В ДП "Куліндорівський КХП" триває активна заготівля зерна
версія для друку
15 серпня 2017

Про це повідомив генеральний директор ДП «Куліндорівський КХП» Володимир Березняк.Не дивлячись на завершення збору врожаю на півдні України, зокрема й в Одеській області, комбінат продовжує заготівлю, отримуючи вагонами зерно на зберігання з інших областей України. 
За його словами, в такому ж активному темпі підприємство продовжуватиме й далі заготівельний сезон.
«Прийом зерна на підприємство триває. Зараз активно заповнюємо свої потужності ранніми зерновими, в тому числі й з інших областей. «Куліндорівський КХП» постійно контактує з великими зернотрейдерами та компаніями, з якими співпрацювали впродовж багатьох років, а також намагаємось розширювати горизонти нашої співпраці з новими сільгоспвиробниками. Цьогоріч мали не найкращі погодні умови, однак, не дивлячись на це, прийняли доволі великий об‘єм зерна. Далі плануємо працювати в цьому напрямку для максимального заповнення ємностей елеватора», - наголосив Володимир Березняк.
Нагадаємо, Держрезерв входить у трійку найбільших власників зерносховищ в Україні. Агарний напрям системи формують 10 активних підприємств потужністю більше 1 млн. тон. На базі кожного підприємства Держрезерву працюють сертифіковані лабораторії, оснащені сучасним обладнанням, що допомагають визначати та контролювати якість матеріальних цінностей на всіх етапах. За результатами 2016/2017 маркетингового року лідерами по прийманню зернових стали ДП «Куліндорівський КХП» (м. Одеса), ДП «Златодар» (м. Золотоноша) та ДП «Хлібна база №85» (Харківська обл.).

http://rezerv.gov.ua/wp-content/uploads/2017/08/20800287_1928715150723405_4297496746076657636_n.jpg
«ДП «Куліндорівський КХП» відкрите до співпраці. Ми готові не лише приймати на зберігання зернові, а й переробляти їх на комбікорм та борошно. Про високу якість нашої продукції знають не лише в Україні, а й далеко за її межами. Своїм клієнтам готові запропонувати оновлені переробні потужності та зберігальні ємності. Ми активно працюємо, постійно модернізуємось і готові реагувати на виклики ринку», - зауважив генеральний директор ДП «Куліндорівський КХП».

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України