Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Державні організації та підприємства Держрезерву перший квартал 2017 завершили з високими показниками
версія для друку
27 квiтня 2017

З 21 по 27 квітня 2017 року на засіданнях Погоджувальної ради організації та підприємства Держрезерву відзвітували про діяльність за перший квартал.

За підсумками першого кварталу п’ять нафтових комбінатів отримали надходжень у розмірі 3 млн. грн., що  на  1,5 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Десять аграрних підприємств показали прибуток у розмірі 1,9 млн. грн., в минулому році – 1,7 млн. грн. Надходження складів і холодильників становлять 16, 3 млн. грн..

 

Беззмінним лідером по надходженнях нафтового сектору залишається «Комбінат Айстра», який у І кварталі 2017 року отримав 2,1 млн. грн., виконавши план на звітну дату на 280%.  Серед аграрних підприємств першість тримають ДП «Златодар» – 393 тис. грн. та «Чортківський КХП» – 385 тис. грн.  чистого прибутку. По складах і холодильниках лідирує «Комбінат Прогрес» – 6,6 млн. надходжень.

Керівники підприємств та організацій презентували не лише фінансові показники, структуру витрат, а й заходи по модернізації та плани на наступний період. Серед здійснених кроків проведення поточних та капітальних ремонтів; заходи по енергозбереженню, що уже дали результати – зменшилося споживання електроенергії  на 30%; оновлення системи  пожежної безпеки, реконструкція холодильних камер, модернізація зерносушарок тощо.

 

Голова Держагентства резерву України Вадим Мосійчук наголосив на необхідності проведення оцінки майнового стану комбінатів, а також на  важливості проведення заходів по створенню Наглядових рад, які підвищать рівень корпоративного управління та  забезпечать контроль за діяльністю майбутніх холдингів.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України