Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Чистий фінансовий результат підприємств зернового напряму Держрезерву за підсумками 2016 року перевищив 10,5 млн. грн.
версія для друку
23 лютого 2017

Про ці та інші позитивні показники ефективності йшла мова на Погоджувальній раді директорів, яка відбулася  16-17 лютого 2017 року на базі Чортківського комбінату хлібопродуктів, Тернопільська область.

         За результатами фінансово-господарської діяльності прибуток працюючих державних підприємств Держрезерву за 12 місяців 2016 року зріс удвічі в порівнянні з 2015 роком.

«Ми не лише завершили 2016 рік з позитивними результатами, а й визначились з пріоритетами на 2017 рік. Від їх виконання залежить успішність  реформ усієї системи Держрезерву, – зазначив голова Державного агентства резерву України Вадим Мосійчук   – ми відкриті до співпраці з новими компаніями аграрного сектору, бізнес партнерами, міжнародними інвесторами».

Плани державних підприємства системи Держрезерву на цей рік не менш амбітні. У 2017 році десять активних підприємств планують отримати прибутки в розмірі 15 млн. грн., тобто збільшити їх на 50-70%. Досягнення такого зростання буде можливим завдяки об’єднанню державних підприємств в єдину юридичну особу — ДП «Агрорезерв». Аудиторська компанія Baker Tilly надала всім підприємствам результати звіту оцінки необоротних активів, в якому були чітко визначені необхідні кроки для такого об’єднання. Зокрема підприємство Хлібна база №73 виконало усі заходи по реорганізації та готове до приєднання.  За звітом Baker Tilly вартість десяти активних підприємств Держрезерву складає біля 1 млрд. грн., з врахуванням грошових потоків та фінансових мультиплікаторів вартість ДП «Агрорезерв» сягатиме 1,5 млрд. грн. 

Серед важливих завдань на 2017 рік – здійснення заходів по енергоефективності, у тому числі побудова вітряних та сонячних станцій.

Впровадження цього у практичній площині вже активно розглядає підприємство «Хлібна база №73».
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України