Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Нацдержслужба Ващенко знов порушує закон під час перевірки Держрезерву - Депутатський контроль
версія для друку
21 листопада 2016

Посилання на статтю:  http://depcontrol.org/sluzhbove-rozsliduvannya-i-pravomirnist-visnovkiv/

 

 

 

Занепокоєння народних депутатів України, членів МДО «Депутатський контроль»  викликав ряд недопустимих порушень, допущених Національним агентством України з питань державної служби в ході службового розслідування. А саме, дії комісії, створеної наказом Нацдержслужби про притягнення до дисциплінарної відповідальності голови Держрезерву Вадима Мосійчука.

По перше: засідання комісії проводились без офіційного повідомлення на сайті Кабінету Міністрів та особи, щодо якої проводиться розслідування, що порушує норми Закону України «Про державну службу». Не повідомили ні самого Голову Держрезерву, ні громадськість про дату та час останнього засідання, на якому було винесене рішення по дисциплінарному провадженню. Та й саме рішення, як і результати розслідування не відомі.

По друге: перевірка діяльності службовців категорії «А», до якої належить голова Держрезерву, відповідно до закону проводиться Комітетом з дисциплінарних проваджень. На разі ж була створена окрема Комісія. Поки тривала перевірка, склад Комісії тричі змінювався без повідомлення особи, щодо якої проводилося розслідування. В останнє склад Комісії був змінений в день винесення рішення, до якого долучили інформацію, яка не обговорювалася в ході засідань.

Більш того, Національне агентство з питань державної служби гарантує службовцям право в ході службових розслідувань порушувати клопотання про одержання та залучення до матеріалів нових документів. Проте таке клопотання Голови Держрезерву було відхилене Комісією без письмового обґрунтування підстав.

Голова Держрезерву Вадим Мосійчук позитивно зарекомендував себе на посаді у складі Міністерства економічного розвитку та торгівлі. Його досвід у фінансовій сфері дозволив зробити ряд кроків, спрямованих на реформування підконтрольного йому відомства. Згідно з отриманою інформацією, жодним підстав сумніватись у професіоналізмі і правомірності вчинків цієї людини немає. Тож постає питання – хто стоїть за всіма цими звинуваченнями? І чому Голова Національного агентства України з питань державної служби так зацікавлений у негативних висновках, щодо діяльності Вадима Мосійчука?

МДО «Депутатський контроль» бере під особистий контроль цю справу.  Ми завжди відстоювали   й надалі будемо відстоювати  права громадян України на прозорість і відкритість усіх дій органів виконавчої влади.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України