Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Українське борошно вперше за останні п'ять років вирушило на ринок США
версія для друку
14 листопада 2016

ДП «Куліндорівський комбінат хлібопродуктів» Державного агентства резерву України відвантажило першу партію борошна споживачам США. За даними митної служби, це перша поставка партії борошна з України на ринок Сполучених Штатів за останні п'ять років.

Підписанню контракту передувала довга і копітка робота. Адже американський ринок продовольства вважається досить закритим для імпорту. Він регулюється низкою досить жорстких вимог, визначених у законодавчих та нормативних документах. Щоб потрапити на заокеанський ринок, підприємству необхідно було пройти багато експертиз та отримати відповідні дозволи, що підтверджують якість продукту.

«По суті продукція підприємства державної форми власності зуміла відкрито, прозоро і без посередників потрапити на високо конкурентний ринок. Це є дуже непересічною подією», — каже Голова Державного агентства резерву України Вадим Мосійчук.

Фахівці ДП «Куліндорівський КХП» кілька разів відправляли проби продукції і вели переговори. І ось, нарешті, контракт підписаний.

«11 листопада перший збірний контейнер з борошном відправився в США. Завдяки тому, що на сьогодні показники співвідношення ціни і якості продукції комбінату прийнятні для зовнішнього ринку, це дозволяє сподіватися на стабільність таких поставок в подальшому», — додав Володимир Березняк, генеральний директор ДП «Куліндорівський КХП».

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України