Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Запрошуємо журналістів долучитися та проконтролювати прозорість роботи Нацдержслуби
версія для друку
7 листопада 2016

Сьогодні 7 листопада 2016 року о 14-00 відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби, на якому буде оголошено рішення по дисциплінарному провадженню відкритому щодо Голови Державного агентства резерву України Вадима Мосійчука.

Запрошуємо журналістів та представників ЗМІ дізнатися першими про висновки перевірки.

Місце заходу: м. Київ, вул. Прорізна, 15, каб. 325.

Анонс події також є і на нашому сайті — http://derzhrezerv.org/zasidannya-komisii-nacderzhsluzbi/

Також, хочемо публічно повідомити свою позицію щодо результатів перевірки МЕРТ.  Довідка (без номеру та дати), яка надійшла листом №2432-05/21488-03 від 14.07.2016, є необ’єктивною, упередженою та містить недостовірні відомості. З кожного пункту так званих зауважень було надано спростування та документи, що це підтверджують.

Вирішили сказати про це, тому що у Нацдержслужбі вже відбулося два засідання, на яких ми виклали неспростовні факти. Але нас ніби не чують. Кожного разу склад Комісії змінюється і все починається з початку.

Нагадаємо, на засіданні Уряду 31 серпня 2016 року Першим віце-прем'єр-міністром – Міністром економічного розвитку і торгівлі України С.І. Кубівим ініційовано проведення службового розслідування стосовно голови Держрезерву Мосійчука В.А. https://www.youtube.com/watch?v=gJOF-10-lHA  (останні  5 хв відео).

Про дане засідання ми дізналися у день його проведення із ЗМІ, про що відразу зазначили на власній сторінці у мережі Фейсбук.

Підставою для розслідування стала Довідка (без номеру та дати) необ’єктивної та упередженої, на наш погляд,  перевірки, яку проводило МЕРТ.

Зараз службове розслідування здійснюється комісією, яка створена Нацдержслужбою. Склад комісії вже змінювався обидва рази без повідомлення Держрезерву. Клопотання про отримання  копій документів, що є у матеріалах справи, а також копії висновку за результатами розслідування, ВІДХИЛЕНІ без письмового обґрунтування підстав. Це при тому, що згідно Конституції, Закону України «Про інформацію», Закону України «Про доступ до публічної інформації» та іншого законодавства, кожен має право на вільне одержання, використання, поширення, зберігання та захист інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів. Також ніхто не може обмежувати права особи у виборі форм і джерел одержання інформації.

Крім того, на адресу Держрезерву надійшов лист Комісії з питань вищого корпусу державної служби про те, що 07.11.2016 о  14 год. за адресою: м. Київ, вул. Прорізна,15, каб. 325 відбудеться її засідання. На сайті КМУ відомості про її проведення відсутні (проте, ст.16 Закону України «Про державну службу» передбачено, що засідання Комісії проводяться прозоро, оголошення про їх проведення, порядок денний, протоколи таких засідань та висновки Комісії оприлюднюються на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України).

Саме тому є підстави сумніватися в об’єктивності рішення, яке може бути прийнято сьогодні.

image-06-11-16-11-52

 

 

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України