Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Голова Держрезерву домовився із Войцехом Балчуном про передачу «Укрзалізниці» 9 тис. тонн дизпалива
версія для друку
6 жовтня 2016

Державне агентство резерву України відпустить «Укрзалізниці» 9 тис. тонн дизельного пального. На зустрічі із головою залізничників Войцехом Балчуном, представники Держрезерву надали усі необхідні папери для початку постачання пального та домовились тримати руку на пульсі.

«Окремо проговорили питання передачі УЗ на платній основі частини мобілізаційного резерву. Але це вже інша історія. А щодо дизпалива, нагадаю, на тому тижні Уряд своїм розпорядженням доручив провести таку операцію на умовах тимчасового позичання із поверненням до 1 грудня 2016. «Укрзалізниці» позика обійдеться у 0,9 відсотка вартості палива щомісяця. Це небагато і за задумом допоможе безперебійно працювати регіональним філіям залізничників», — прокоментував зустріч голова Державного агентства резерву Вадим Мосійчук.

Така практика є органічною для Держрезерву, бо це одна з трьох його ключових функцій. Окрім забезпечення мобілізаційних потреб військових та допомоги під час надзвичайних ситуацій і техногенних катаклізмів,  агентство резерву є інструментом держпідтримки економіки та окремих організацій, якщо ситуація нестабільна чи є порушення у постачанні стратегічної сировини, матеріалів або паливно-енергетичних ресурсів.

«Іншими словами, Держрезерв —  це ресурс національної безпеки. І наша робота — забезпечувати спокій та впевненість людей. Робимо все, щоб відомство і далі виконувало цю важливу для країни та суспільства функцію», — підкреслив Вадим Мосійчук.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України