Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Європейці підтримують створення в Україні запасів нафти та нафтопродуктів, — Вадим Мосійчук, голова Держрезерву
версія для друку
3 жовтня 2016

На сьогоднішній апаратній нараді голова Держрезерву Вадим Мосійчук повідомив присутнім про зміст зустрічі із директором секретаріату Енергетичної Спільноти (Energy Community) Янушом Копачем, яка відбулась 28 вересня на 8-му Нафтовому Форумі у Белграді.

«Ми докладно поспілкувалися на тему виконання Директиви 2009/119 / EC та створення в Україні  запасів нафти та нафтопродуктів. Пан Копач схвально оцінив результати моєї річної роботи на посаді голови Держрезерву та прогрес у просуванні до цілей Євродирективи», — розповів Вадим Мосійчук, голова Державного агентства резерву України.

Януш Копач підкреслив на зустрічі всебічну підтримку з боку європейської спільноти, в тому числі і консультативну. Та попросив українських партнерів надати оновлену «Road map» (Дорожню карту – англ.) планів та інформацію по створенню стратегічних резервів нафти та нафтопродуктів в Україні.

«Чекаємо на експертів Energy Community вже у листопаді. Вони прийняли наше запрошення. Будемо разом шукати найкращі практики по забезпеченню енергетичної безпеки країни», — підкреслив Вадим Мосійчук.

Також у планах Держрезерву — збільшення кількості закупівельних процедур організацій та підприємств через систему ProZorro — це один з головних пріоритетів агентства до кінця року.

«Зараз розглядаємо можливість передачі мобілізаційних резервів баз облпостачів на баланс обласних держадміністрацій. Думаю це можливо», — додав, резюмуючи свій виступ на апаратній нараді, голова Держрезерву Вадим Мосійчук.
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України