Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Укладено договір про співпрацю між УкрНДІ "Ресурс" так Центром розвитку та супроводження матеріально-технічного забезпечення Збройних сил України
версія для друку
29 червня 2016

22 червня між галузевим науково-дослідним інститутом  Держрезерву «Ресурс» та Центром розвитку та супроводження матеріально-технічного забезпечення Збройних сил України укладено договір про співпрацю з контролю якості продовольчої групи товарів щоденного харчування. Цей документ ще раз підтверджує технічну компетентність та незалежність лабораторії Інституту, акредитованої Національним агентством з акредитації України. Лабораторія виконує органолептичні, фізико-хімічні та мікробіологічні випробування харчової продукції та продовольчої сировини рослинного та тваринного походження.

«Вважаю, що наша співпраця з Центром розвитку та супроводження матеріально-технічного забезпечення ЗСУ у сфері контролю якості продовольчих товарів допоможе вирішити питання, що виникають при закупівлі продуктів харчування для наших військових та покращить комунікацію між двома відомствами», – говорить Перший заступник Голови Держрезерву Олег Прокопчук.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України