Пошук
Розширений пошук








Головна » Новини Агентства




Голова Держрезерву бере участь у зерновій конференції GRAIN UKRAINE 2016 в Одесі
версія для друку
24 червня 2016

З метою розширення експортних ринків збуту зерна та продуктів переробки борошномельних, оптимізації та модернізації агропідприємств системи резерву України, Голова Держрезерву  Вадим Мосійчук відвідує в Одесі 23-24 червня  конференцію GRAIN UKRAINE 2016.

Даний захід є своєрідним літнім майданчиком для діалогу між найбільшими представниками агроринку, а також можливістю залучення нових інвестицій в АПК. Головна зернова подія літа GRAIN UKRAINE 2016 являє собою якісно новий формат конференції за участю ключових гравців світового аграрного бізнесу.

GRAIN UKRAINE 2016 – це більше 300-та фахівців агроринку, більше 30-ти ТОП спікерів з усього світу, 2 освітніх дня, 7 тематичних блоків та можливість отримати нові ідеї, знайомства в години неформального спілкування.

Конференція проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України і губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі. Організатор конференції - група компаній ТІС, глава оргкомітету конференції - пан Андрій Ставніцер.

Перший день заходу для Держрезерву вже став результативним -  в серпні відомство очікує партнерів з Індонезії на сертифікацію зернопереробного підприємства системи Держрезерву.

В рамках заходу відбулася також зустріч з губернатором Михайлом Саакашвілі, на якій значну увагу приділили величезному потенціалу агросектору Держрезерву, зокрема двом агропідприємствам в Одеській області, які забезпечують переробку та перевалку зерна: «Куліндорівський КХП» та «Хлібна база №77».

З керівником департаменту агросектору ООН  Вадим Мосійчук обговорив питання щодо поставок борошна агропідприємств системи Держрезерву в країни Африки.

З екс-міністром АПК Павленко Олексієм вдалося також обговорити питання реформування агросектору системи Держрезерву, а також створення доданої вартості вже новим реформованим та модернізованим «агрохолдингом» Державного агентства резерву України.

 

 
























  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України