Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Державна організація системи Держрезерву «КОМБІНАТ «ЗІРКА» вперше за декілька років прийняла танкери дизпалива
версія для друку
24 червня 2016

Державна організація системи Держрезерву «КОМБІНАТ «ЗІРКА» продовжує роботу з українськими постачальниками з прийому пального танкерами.

Так, після укладання договору зберігання палива з новим українським постачальником, до причалу державної організації 23 червня 2016 р. вперше за декілька років надійшло дизпаливо  танкером «Нефтерудовоз -51М», в кількості 2 260 тонн.  30 червня цього року очікується наступне танкерне надходження дизпалива від даного постачальника.

       Необхідно відмітити, що окрім приймання палива танкерами, організація активно проводить роботи з приймання та відвантаження нафтопродуктів вже наявних клієнтів за допомогою інших транспортних сполучень.

Окрім цього, представники ДО «КОМБІНАТ «ЗІРКА» наголошують на тому, що виробничих потужностей та ємностей вистачить не тільки на вже існуючих поклажодавців, а й на нових. Зі своєї сторони державна організація гарантує для своїх клієнтів якісне та надійне обслуговування.  

«Прозора і відкрита робота, нульова толерантність до корупції – значна перевага нашої діяльності і однозначний критерій при виборі клієнтом необхідного йому партнера. Тільки така модель взаємовідносин, державне – приватне підприємство, може бути ефективною» - додав Вадим Мосійчук, Голова Державного агентства резерву України.   

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України