Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Підприємство системи Держрезерву вийшло на міжнародні ринки з експорту борошна
версія для друку
16 червня 2016

З метою виходу на нові ринки збуту, державним підприємством системи Держрезерву  "Куліндорівський КХП" було підписано прямий зовнішньоекономічний контракт з Китайською Народною Республікою на експорт борошна вищого і першого сортів зі 100% передоплатою.

За словами керівника підприємства Володимира Березняка, даний контракт із відвантаження борошна не тільки надасть можливість реалізувати загальнодержавні плани щодо виходу української сільськогосподарської продукції на міжнародні ринки, а й допоможе підприємству виконувати фінансові плани та досягти необхідний обсяг переробки зерна в червні 2016 року.

Окрім цього,  «Куліндорівським КХП» планується подальша робота у напрямі експорту борошна за кордон. Наступною з експорту борошна, вже із зерна нового урожаю,  стане Південна Африка.

Голова Держрезерву Вадим Мосійчук, також відзначив, що ДП «Куліндорівський КХП» є передовим та показовим підприємством системи відомства, адже підприємство рухається в напрямі створення доданої вартості і розвитку переробки продукції, що є одним з основних завдань аграрного сектору України.

Нагадаємо, що на нещодавній найбільшій аграрній виставці року – АГРО-2016,  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відзначив в інтерв’ю AgroPolit.com: «Агросектор розвивається. У нього є безліч проблем, але — й значний потенціал до зростання. Наше головне завдання — створити додану вартість і розвивати переробку продукції. Маємо відійти від сировинного типу економіки і забезпечувати додану вартість для всієї Україні, бо це нові робочі місця…

Окрема тема — збільшення експортного потенціалу, нові ринки. Тому очікується введення додаткових торговельних місій за кордоном, підтримка вітчизняних виробників на ринках інших кран. Потрібно розвивати і нарощувати експорт…»

 

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України