Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Держрезерв активно готується до переходу державних організацій на повний госпрозрахунок з 2017 року
версія для друку
15 червня 2016

З цією метою 15 червня 2016 року фахівцями Держрезерву був проведений практичний семінар для бухгалтерів та економістів державних організацій системи Держрезерву.

Основні питання, які обговорювались, стосувались якісного та своєчасного формування фінансових планів, розрахунку доходів, особливостей відображення операційних витрат, розрахунку податків та інших обов’язкових платежів при трансформації державних організацій в державні підприємства.

Для того, щоб не лише вижити в нових умовах роботи але й отримувати прибуток, вже зараз державні організації системи Держрезерву ведуть активну роботу в напрямку скорочення витрат, збільшення енергоефективності та мінімізації споживання газу, ремонту та модернізації обладнання.

Цей важкий, але необхідний процес реформування системи Держрезерву, є частиною програми Уряду країни щодо підвищення ефективності управління об’єктами державної власності.

Довідково: На 2016 рік  із загального фонду державного бюджету на державні організації системи Держрезерву заплановано виділити понад 62 млн. грн., надходження до спеціального фонду заплановані у розмірі 59 млн. грн.

Розмір податків, сплачених за 2015 рік державними організаціями Держрезерву до бюджетів усіх рівнів, складає понад 13 млн. грн.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України