Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Грошові надходження працівників та керівників підприємств і організацій системи Держрезерву значно зросли
версія для друку
14 червня 2016

Держрезерв оприлюднює дані щодо грошових надходжень працівників та керівників підприємств і організацій системи.

В 2015 році середній дохід директора підприємства - оклад разом з надбавками, складав 8 400 грн. Мінімальний дохід – 4 588 грн, максимальний - 14 670 грн.

В 2016 році, за ініціативою Голови Держрезерву, вступили в дію нові оклади та нова система преміювання. Так, за новими окладами керівник отримує заробітну плату у мінімальному розмірі -  8 268 грн., максимальну – 16 540 грн. Окрім цього, кожен керівник має змогу отримати квартальну та річну премію за результатами роботи. В цілому, із врахуванням квартальної премії місячний дохід керівника складає від 16 500 грн до 30 000 грн., за результатами роботи за рік місячний дохід керівника підприємства може становити 50 000 грн.

 

Керівники державних організацій системи Держрезерву в минулому році отримували дохід (оклад разом з надбавками) у розмірі 4 500 грн. В 2016 році цей дохід разом з квартальною премією складає від 15 000 грн. в місяць, та може становити 50 000 грн./міс. за результатами річної діяльності.  

 

Щодо персоналу підприємств та організацій, то в цілому їх оклад зріс на 25%. Окрім цього, кожен керівник має змогу преміювати  працівників відповідно до результатів його роботи.

«Ріст грошових надходжень керівників підприємств та організацій системи Держрезерву говорить про те, що директори відповідають не тільки нашим вимогам, а й показують більш якісніший, вже європейський рівень роботи.  Основними ж показниками ефективності якої є: нульова толерантність до корупції, вміння працювати за новими європейськими стандартами, діяльність підприємств чи організацій повинна бути оптимізована, модернізована та показувати прибутковість. Щодо працівників системи Держрезерву, то маю безсуперечну думку про те, що вони є невід’ємною частиною нашого теперішнього та майбутнього успіху» - підкреслив Вадим Мосійчук


 

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України