Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Відбулася конференція фахівців Держрезерву з учасниками агробізнесу: «Налагодження співпраці з приватним сектором аграрного бізнесу»
версія для друку
9 червня 2016

9 червня за ініціативою Українського клубу аграрного бізнесу відбулася конференція на тему співпраці державного сектору з приватними компаніями аграрного бізнесу.

Серед учасників конференції були передові агрокомпанії України, серед яких: «Сварог Вест Груп»,  «Миронівський агропродукт», «Agrogeneration», «Харвіст Холдинг», «Індустріальна молочна компанія», «Мрія Агрохолдинг», «УкрАгроКом» та ін.

Основною метою даного заходу було формування взаємовигідних відносин між Держрезервом та учасниками ринку агробізнесу України.

З цією метою, Голова Державного агентства резерву України Мосійчук Вадим Адамович презентував учасникам агроструктуру системи Держрезерву, ознайомив присутніх з державними підприємствами аграрного сектору відомства, їх виробничими потужностями та потенціалом, позитивною динамікою росту основних фінансових показників, географічним розташуванням та наближеністю до портів України.

Розповідаючи про тарифну політику підприємств Вадим Адамович наголосив, що всі підприємства системи Держрезерву мають гнучку тарифну політику і готові до індивідуального підходу в роботі к кожному партнеру та клієнту.  Керівник резервів України також запросив всіх бажаючих взяти участь в аукціонах по реалізації зерна Держрезерву.

Позитивною новиною для учасників заходу стало повідомлення від Вадима Мосійчука про те, що Держрезерв розпочав переговори з  Нацкомісією по цінним паперам і фондовому ринку щодо використання елеваторів системи у рамках проекту: " Держрезерв готовий включитися у проект із формування ф'ючерсної аграрної біржі і стати оператором зі зберігання та поставок агропродукції за ф'ючерсними контрактами" - розповів Вадим Адамович.

Після виступу Мосійчука Вадима, до присутніх звернувся директор Хлібної бази №76 Держрезерву Пікарський Олег та запросив всіх до тісної співпраці, при цьому підкреслив пріоритетність інтересів клієнтів в взаємовідносинах.

Після завершення презентації учасники конференції мали змогу задати питання, серед яких основними були щодо реалізації зерна Держрезерву, а також логістики та відвантаження зерна до портів.

 

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України