Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
У Держрезерві розповіли про стан реалізації засад державної антикорупційної політики України в системі
версія для друку
9 червня 2016

Так, за період другого півріччя 2015 р. початку 2016 р. було змінено керівництво дванадцяти підвідомчих підприємств та організацій Держрезерву, що в результаті позитивно вплинуло на зростання фінансових показників. Більшість керівників за власним  бажанням відмовились працювати в умовах прозорості, деякі із них намагались залишитись на посадах, продовжуючи використовувати корумповані схеми.

За невиконання обов’язків, передбачених умовами контракту (п. 8 ст. 36 КЗпП України) в період 2015-2016 рр. звільнено керівників підприємств та організацій системи в Хмельницькій та Черкаській областях, містах Житомир, Київ та Кіровоград.

За словами фахівців Держрезерву, в структурних підрозділах та на підприємствах, установах і в організаціях сфери управління постійно проводиться роз’яснювальна робота із дотримання антикорупційного законодавства, зокрема, щодо обов’язковості повідомлення про наявність конфлікту інтересів та шляхів його врегулювання, як це передбачено Законами України  «Про запобігання корупції», «Про державну службу», «Про звернення громадян».

За дорученням Голови Держрезерву в установленому порядку постійно проводяться службові розслідування (перевірки) з метою виявлення причин та умов, що можуть призвести до вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення чи невиконання вимог антикорупційного законодавства.

З метою попередження проявів корупції, постійно приділяється увага профілактиці корупційних проявів серед державних службовців Держрезерву, спільно з Сектором кадрів та з керівниками підвідомчих підприємств здійснюється контроль за виконанням законодавства щодо заборон и зайняття посад особами, які були звільнені з державної служби за корупційні діяння, чи інші обмеження, які пов’язані з прийняттям на державну службу відповідно до Закону України «Про державну службу», Закону України «Про запобігання корупції».

Для забезпечення інформування громадського суспільства щодо прозорості та нульової толерантності до корупції в діяльності Держрезерву, на офіційному веб-сайті постійно розміщується та оновлюється інформація з цих пиатнь.

«Працювати в умовах абсолютної прозорості та некорумпованості – важлива умова роботи працівника будь-якої ланки.  Недотримання цих умов – це лише не бажання змінюватися та змінювати свою діяльність на краще.

Ще раз наголошу, що з такими працівниками ми беззастережно будемо прощатися. В системі Державного агентства резерву України не повинно бути навіть натяку на корупцію» - сказав Вадим Мосійчук.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України