Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Держрезерв перестав бути «годівницею» для корупціонерів. Результати апаратної наради
версія для друку
6 червня 2016

Це на черговій апаратній нараді сказав Голова Держрезерву Вадим Мосійчук. Він, зокрема, підкреслив, що наразі у Держрезерві відпрацьована прозора та ефективна система проведення тендерів та закладки товаро-матеріальних цінностей у відповідності до кращих європейських практик з орієнтацією на клієнта. Ця система унеможливлює навіть натяк на корупцію. «Я хочу, щоб всім стало зрозуміло, що Держрезерв перестав бути «годівницею» для корупціонерів та будь-яких лобістів. До Держрезерву має закладатися 100% необхідних товаро-матеріальних цінностей. Так само 100% якісної продукції має відпускатися після зберігання. Цьому мають сприяти нові умови співпраці з керівниками підприємств та організацій системи», – наголосив Вадим Мосійчук. З цією метою в Держрезерві створена постійно діюча комісія фахівців, яка оперативно відпрацьовує всі питання, що виникають із закладкою та відпуском товаро-матеріальних цінностей.

Крім цього, Голова Держрезерву анонсував проведення зустрічі у рамках Меморандуму про співпрацю з представниками Українського клубу аграрного бізнесу, на якій відбудеться презентація потенціалу комбінатів хлібопродуктів системи держрезерву. Метою зустрічі є налагодження прямої співпраці з крупними зернотрейдерами та виробниками.

Також, пріоритетом діяльності Держрезерву залишається реформування та осучаснення системи мобілізаційного резерву. Проводяться переговори із головами обласних та районних адміністрації для прискорення процесу розбронювання, безоплатної передачі та списання цінностей мобрезерву.

Фахівцями Держрезерву ведеться  активна претензійно-позовна робота зі стягнення дебіторської заборгованості з найбільших боржників НАК «Нафтогаз України», ДАК «Хліб України»та ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержиського».

«Щоденна робота кожного працівника Держрезерву сьогодні спрямована на створення європейської прозорої, потужної та сучасної системи, яка зможе протистояти викликам та забезпечити енергетичну та продовольчу безпеку країни», – підсумував Вадим Мосійчук.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України