Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Держрезервом розроблено проекти стандартів на бензини автомобільні та паливо дизельне довготривалого зберігання
версія для друку
2 червня 2016

В Україні сьогодні склалася нагальна потреба розробки і впровадження  державних стандартів на бензини автомобільні та паливо дизельне, що закладаються на довготривале зберігання до державного матеріального резерву та до резерву Збройних Сил України.

Чинні національні стандарти, а саме, ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» та ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови», не враховують вимоги Держрезерву України щодо збереження властивостей палива протягом тривалого терміну зберігання.

За дорученням Державного агентства резерву України, УкрНДІ «Ресурс»  розроблено гармонізовані з європейськими нормами два галузеві стандарти на бензини автомобільні та паливо дизельне, що призначені для поставки до державного резерву та їх довготривалого (до п’яти років) зберігання.

Стандарти пропонуються для застосовування всім підприємствам та організаціям, що постачатимуть паливо згідно з державним замовленням.

Пропонуємо зацікавленим суб’єктам ринку ознайомитись із технічними вимогами до предметів закупівлі та надати свої коментарі щодо встановлених вимог.

 Відгуки надіслати на електронні адреси: info@ndiresurs.gov.ua, NDI_RESURS@i.ua або office@gosrezerv.gov.ua.

 

Проект галузевого стандарту на бензин.

Проект галузевого стандарту на дизельне паливо.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України