Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Обмін досвідом роботи елеваторів з французькими колегами
версія для друку
24 травня 2016

24 травня з робочим візитом представники французьких компаній «СЕНАЛІЯ Трейд» та «СОЖАМ Україна» відвідали КХП «Златодар» системи Держрезерву.

В рамках візиту ознайомилися з принципами роботи французьких елеваторів, обмінялися досвідом технологіями прийому і зберігання зерна. Обговорили конкурентні переваги великих операторів на ринку, намагалися виділити скриті резерви для ефективної прибуткової роботи елеваторів та потенційних інвестицій.

Так, представники компаній зробили порівняльний аналіз роботи елеваторів України та Франції: 35 млн тонн перевалки зерна у французьких колег проти наших 84 тис (за 2015 рік), 2,5 млн євро прибутку проти нашого 1 млн грн., 5 хвилин на аналізи проти нашої 1 години, 21 людина персоналу проти наших 220 чоловік, 250 тис тонн зберігання зернових проти нашої 131 тис. тонн.

«Результати діяльності елеваторів французьких колег є прикладом «високого» менеджменту та добре оптимізованої роботи. Нам дійсно є що надолужувати та куди прагнути. Але зі своєї сторони можу сказати, що саме такий приклад є для нас стимулом для забезпечення саме таких результатів роботи елеваторів», - прокоментував Вадим Мосійчук.

Разом із «СОЖАМ Україна» значну увагу приділили також темі забезпечення високої якості послуг, у тому числі, забезпеченню збереження якісних показників зерна, попередженню зараження шкідниками. Обговорили питання щодо технічного влаштування обладнання з нібулізації.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України