Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
20 травня 2016 року у Держрезерві відбулось розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю постільної білизни
версія для друку
25 травня 2016

        20 травня 2016 року у Держрезерві відбулось розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю постільної білизни. Для підтвердження наявності фінансової спроможності учасника, документацією конкурсних торгів вимагалось надання фінансової звітності за останній звітний період.

       Відповідно до ст. 13 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» звітним періодом для складання фінансової звітності є календарний рік. Отже, учасники мали надати в складі своєї пропозиції конкурсних торгів копію Балансу (форма №1) та копію Звіту про фінансові результати (форма № 2) за 2015 рік. Всупереч зазначеної вимоги ТОВ «ТК - Домашній текстиль», ТОВ «Фабрика текстиля «МІРАТЕКС» та ПП «Ярослав» надали фінансову звітність за 1 квартал 2016 року.   

       Через помилки, які були допущені учасниками при оформленні своїх пропозицій, Держрезерв змушений відмінити зазначені торги  відповідно до п.1 статті 30 Закону України «Про здійснення державних закупівель».

        З метою забезпечення проведення результативних процедур закупівлі Держрезерв просить учасників бути уважними при формуванні документів, які надаються в складі пропозицій конкурсних торгів.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України