Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Відбулась остання погоджувальна рада з керівниками системи Держрезерву
версія для друку
24 травня 2016

Відбулась остання погоджувальна рада з керівниками системи Держрезерву

 

З 26 квітня  по 20 травня відбулись погоджувальні ради з директорами державних підприємств та організацій, серед  яких дві виїзні наради: в м. Запоріжжя (ДО Комбінат «Зірка») та м. Ужгород (ДО «Укрпродконтракт»).

Основні питання,  які обговорювались на нарадах -  це результати роботи за перший квартал, плани на наступний період, питання модернізації та підготовка державних підприємств до сезону заготівлі.

Так, всі підприємства за перший квартал є прибутковими, з загальним чистим прибутком – 1,7 млн. грн., державні організації отримали надходжень у розмірі 11,8 млн. грн.За 4 місяці 2016 року державні підприємства збільшили свої фінансові результати на 392% (в порівнянні з січень-квітень 2015 року), державні організації отримали надходжень на 47% більше ніж за аналогічний період минулого року. 

Щодо питання модернізації, зазначимо, що підприємствами ведеться активна робота відносно впровадження програмного забезпечення на базі 1С: Елеватор. Крім того, з метою забезпечення належного зберігання та недопущення зараження зерна шкідниками, переважна більшість підприємств вже встановилаунікальне для України обладнання французької фірми «СОЖАМ-Україна».  Ведеться активна робота з реалізації планів по енергоефективності і мінімізації витрат на газ. Поряд з цим, з метою зменшення навантаження на Державний бюджет України Держрезервом розробляється план переходу державних організацій в державні підприємства з подальшою відмовою від бюджетного фінансування.

За словами Голови Держрезерву, аналогічні наради будуть й надалі проводитись «на місцях», так як саме такий формат координації управлінської  діяльності дає повну і прозору інформацію щодо роботи підпорядкованих ДО та ДП.

 

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України