Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Голова Держрезерву представив Міністру економічного розвитку і торгівлі України концепцію реформування системи
версія для друку
16 травня 2016

Міністру економічного розвитку і торгівлі України Степану Кубіву представлена концепція реформування системи Держрезерву за європейським зразком. Про це Вадим Мосійчук повідомив на черговій апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів Держрезерву. 2016 рік визначено як проміжний етап в процесі реформування. У 2017 році вже має бути сформована система Держрезерву, з урахуванням досвіду європейський країн-сусідів, зокрема, Польщі. Одним з основних акцентів процесу реформування є мобілізаційний резерв. Пропозиція Держрезерву полягає в повному реформуванні (100% розбронювання цінностей мобрезерву, їх продаж, передача та списання). Паралельно будуть розроблені нові мобзавдання (плани), створено нову чітку номенклатуру мобілізаційних запасів. Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів надав доручення керівнику Держрезерву продовжувати заходи з реформування системи, в тому числі щодо реформування мобілізаційного резерву.

«Сподіваємося, що реформування систем державного та мобілізаційного резерву стане одним з пріоритетних завдань роботи Уряду», – зазначив Голова Держрезерву.

Продовжується робота з представниками Міжнародного енергетичного співтовариства щодо формування стратегічних запасів нафти та нафтопродуктів. Наразі заплановано проведення 26-27 травня розширеної зустрічі із представниками нафтогалузі.

Крім цього, на підприємствах та організаціях системи продовжується процес модернізації, за рахунок власних коштів. Зокрема, на ДО «Комбінат «Рекорд» проводиться повний технічний аудит потужностей. До кінця кварталу подібні аудити будуть проведені на всіх нафтосховищах системи. Після аналізу результатів інвентаризації, Комітетом з модернізації, до складу якого увійдуть іноземні фахівці, будуть розроблені та затверджені чіткі плани осучаснення кожного нафтосховища. «Кожна вагома інвестиція в модернізацію нафто комбінатів має бути підтверджена як українськими, так і іноземними фахівцями в цій галузі», – наголосив Вадим Мосійчук.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України