Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Результати апаратної наради з керівниками структурних підрозділів Держрезерву
версія для друку
26 квiтня 2016

Апаратна нарада розпочалася з доповіді Голови Держрезерву про результати проведеного у Хорватії Енергетичного саміту, під час якого розглядалися питання накопичення та зберігання запасів нафти та нафтопродуктів європейськими країнами. За словами Вадима Мосійчука, Україна наразі знаходиться на початковій стадії імплементації Євродирективи з накопичення запасів нафти і нафтопродуктів.

Під час апаратної наради, також розглядалося питання модернізації підприємств системи Держрезерву, які спеціалізуються на зберіганні та переробці зерна. Успішно реалізований пілотний проект з модернізації системи обліку зерна на ДП «Златодар»,  став початком впровадження  аналогічних IT-систем на інших державних підприємствах та організаціях системи Держрезерв. Нагадаємо, що основними завданнями проекту є: скорочення строків обліку зерна, спрощення процесу аналізу якості зерна, забезпечення прозорості обліку, усунення «людського фактору».

Крім цього, Голова Держрезерву повідомив, що вкотре Держрезервом були проведені успішні переговори з переможцем конкурсних торгів. Зокрема, підписано додаткову угоду з ТОВ «Поділля промпостач» про зменшення ціни на закупівлю рибних консервів. «Це добре, що наша ініціатива, направлена на раціональне використання бюджетних коштів, знаходить розуміння та підтримку в учасників ринку. Це постійна практика, а не виключення» – говорить Вадим Мосійчук.

Голова також озвучив проблему, яка гостро стоїть на порядку: це зберігання зерна Держрезерву у відповідальних зберігачів. Зокрема, 16,5 тисяч тонн зерна Держрезерву, яке зберігалося в неналежних умовах на Ніжинському КХП, стало непридатним до використання. Підприємство не виконало умови договору зберігання. «Вважаю, що все зерно Держрезерву має зберігатися виключно на підприємствах системи. Це дозволить контролювати дотримання вимог зберігання зерна та його якість, унеможливить заміну або самовільне переміщення. Ми маємо покласти кінець безконтрольному зберіганню зерна», – наголосив Вадим Мосійчук.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України