Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Державна організація Комбінат "Прогрес" розпочала проект із реконструкції холодильних камер
версія для друку
20 квiтня 2016

На ДО Комбінат «Прогрес», складські приміщення якої використовуються для зберігання товаро-матеріальних цінностей Держрезерву, а також зберігання продуктів харчування на комерційній основі, розпочато процес модернізації холодильних камер та систем забезпечення охолодження.

Необхідність реконструкції старих «радянських» холодильних та морозильних камер зумовлена їх істотними недоліками: низька якість теплоізоляції, морально застаріле устаткування, високі витрати електроенергії на охолоджування.

Камери об’ємом понад 8 000 умовних тонн та компресорний цех пройдуть модернізацію в декілька етапів.

Перший етап модернізації вже розпочато. Закінчується заміна дверей холодильних та морозильних камер на теплоізолюючі. Закуплені та проводиться заміна соленоїдних клапанів на компресорних агрегатах на сучасні виробництва «Данфос» (Данія).

Паралельно йдуть підготовчі роботи до реконструкції холодильних камер, яка включає встановлення термоізолюючих панелей стелі та облаштування примусової вентиляції.

Також проведені торги та підписаний договір на проведення переобладнання системи охолодження морозильної камери з застарілої трубно-батарейної на сучасну блочну повітроохолоджувальну, з подальшим встановленням теплоізолюючих панелей на стелі та стінах морозильної камери. Такий проект є пілотним, в деякій мірі навіть експериментальним і чи не першим проектом на холодильниках радянської побудови.

Наступним етапом буде реконструкція дільниці випарювальних конденсаторів компресорного цеху з заміною чотирьох старих блоків конденсаторів ВК-125 на два нових виробництва «Baltimor» (Бельгія).

Весь процес модернізації планується закінчити до кінця року.

Вже розробляються плани модернізації та реконструкції підприємства на 2017 рік. Також слід зазначити, що при стабільній роботі комбінату за 2-3 роки можливо провести повну модернізацію холодильника до рівня європейських стандартів.

«ДО Комбінат «Прогрес» – це не тільки стратегічний об’єкт Держрезерву, а й прибуткова  організація, яка наповнює державний бюджет додатковими коштами. За 1 квартал 2016 року, в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року, ми збільшили надходження від надання платних послуг майже в 2 рази, що говорить про попит таких послуг і найголовнішенеобхідність відповідати всім вимогам ринкових відносин, однією з яких є складські приміщення з сучасними системами зберігання та охолодження», – говорить директор ДО «Прогрес» Сергій Рубан.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України