Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Державне підприємство "Златодар" запровадило проект з модернізації системи обліку зерна
версія для друку
15 квiтня 2016

Державне підприємство системи Держрезерву «Златодар» завершило процес модернізації IT-системи, що являє собою консолідацію цілого ряду підсистем обліку в єдине програмне забезпечення «Управління елеватором для України» на базі 1С: Підприємство 8. 

ДП «Златодар» стало одним із перших підприємств системи Держрезерву, яке реалізувало  план із IT-модернізації. Основними завданнями проекту є: скорочення строків обліку зерна, спрощення процесу аналізу якості зерна, забезпечення прозорості обліку, усунення «людського фактору».

Впроваджений проект дозволив повністю реалізувати ці вимоги. На даний час – це  цілий програмний комплекс, який включає в себе весь облік на підприємстві - від в'їзду машини на територію до здачі податкової звітності. А саме:

      - кількісно-якісний облік зерна;

      - облік послуг зі зберігання зерна;

      - складський облік;

      - облік банківських і касових операцій;

      - управління торговельною діяльністю;

      - управління взаєморозрахунками з контрагентами;

      - облік необоротних активів;

      - управління персоналом і розрахунок зарплати;

      - облік виробництва;

      - бухгалтерський облік;

      - податковий облік;

      - формування регламентованої звітності;

«Фізична вага зерна безпосередньо залежить від його якості. При зміні показників якості в процесі зберігання і підробки партій зерна, вага також змінюється. Тому єдина автоматизована система особливо важлива для такого багатофакторного розрахунку.

Завдяки IT-модернізації нам вдалося не лише значно скоротити терміни обліку зерна, а й забезпечити підприємство більш точними показниками фінансово-господарської діяльності», – говорить директор ДП «Златодар» Валерій Буркацький.

 За словами Голови Держрезерву Вадима Мосійчука, цей проект лише один з етапів реформування та модернізації системи Держрезерву. Аналогічні IT-системи будуть впроваджуватися і на інших державних підприємствах, організаціях.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України