Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Держрезерв продовжує боротьбу з боржниками
версія для друку
13 квiтня 2016

Державне агентство резерву України продовжує боротьбу в одній з найбільш резонансних справ щодо протистояння ВАТ «Дніпропетровський меткомбінат ім. Дзержинського» у частині повернення до Держрезерву товаро-матеріальних цінностей мобілізаційного резерву та сплаті штрафних санкцій до держбюджету. За зверненням Держрезерву, прокуратура Дніпропетровської області вже відновила кримінальне провадження за даним фактом.

Нагадаємо, що протягом кількох років Держрезерв намагається повернути вкрадені високопосадовцем з меткомбінату товаро-матеріальні цінності загальною вартістю близько 100 млн. грн. та задовольнити свою вимогу щодо виплат держбюджету України штрафу на суму понад 102 млн. грн.

З кінця 2014 року ця справа набирає неабияких обертів, починаючи зі скасування Вищим господарським судом України рішення Господарського суду м. Києва та Київського апеляційного господарського суду щодо повернення вищезазначених цінностей та незадоволення вимог щодо сплати штрафу до держбюджету. 

Після чого Держрезерву доводилося оновлювати розгляд справи в різних судах, судитися з відповідачем по справі за нововиявленими обставинами.

Останньою крапкою в цій історії стало рішення Господарського суду м. Києва від 17.02.2016, згідно якого скасовується рішення попереднього суду стосовно повернення матеріальних цінностей до державного резерву, щодо яких встановлено факти незабезпечення збереження. Дане рішення прийняте суддею без всебічного, повного та об’єктивного розгляду справи з порушенням норм процесуального законодавства, що в свою чергу  нанесло державі збитки в особливо великих розмірах.

 «Наша принципова позиція полягає в тому, що рішення Господарського суду м. Києва у цій справі на користь великих бізнес груп є протиправним.

Держрезерв завжди був, є і залишиться важливим компонентом національної та державної безпеки України. Ми зробимо все від нас залежне, щоб повернути вкрадене та сподіваємося на підтримку Служби безпеки України, Прокуратури та Державної фінансової інспекції», – говорить Голова Держрезерву Вадим Мосійчук.

 

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України