Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Держрезерв надіслав лист-запит до СБУ щодо роз'яснення виявлених фактів із закупівлі неякісного дизельного пального
версія для друку
11 квiтня 2016

Сьогодні об 11:07 на офіційному сайті Служба безпеки України оприлюднила інформацію про попередження закупівлі до Держрезерву неякісного дизельного пального, а також подальше виявлення «зацікавлених» осіб у цій справі.

Нагадаємо, 08.02.2016 року в Держрезерві відбулось засідання комітету з конкурсних торгів щодо визначення переможця на закупівлю палива дизельного, загальним обсягом 17 000 тонн. Ним став ПП «ОККО-БІЗНЕС КОНТРАКТ» із найкращою ціновою пропозицією 15 150 грн. за тонну.

5.02.2016 року Держрезервом було надіслано до СБУ всю документацію із закупівлі даного палива, а також  надісланий до проведення оцінки і визначення переможця лист-прохання про повідомлення обставин, що створюють чи можуть створити загрозу інтересам держави, за результатами проведення вищезазначеної процедури закупівлі. Відповіді від СБУ на дані листи не було отримано.

Тому, в ході останніх подій, Державне агентство резерву України надіслало офіційний лист-запит до Голови Служби безпеки України В.С. Грицака, з метою роз’яснення виявлених фактів та причин, які послугували перешкодою для їх виявлення ще до визначення переможця.

 «Однією з головних цілей Держрезерву є запобігання корупції в усіх підприємствах та організаціях системи, вихід до істотно інших умов ведення діяльності – прозорих, чесних та відкритих. Тому, ми наголошуємо на тому, що завжди готові допомагати в розкритті такого роду схем та надавати представникам органів державної безпеки будь-яку необхідну для цього інформацію» - прокоментував подію Голова Держрезерву Мосійчук В.А.

 

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України