Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Підсумки апаратної наради 11 квітня 2016 року
версія для друку
11 квiтня 2016

На минулому тижні за поданням Держрезерву було внесено правки до списку підприємств, що не підлягають приватизації. Про це на черговій апаратній нараді за участі керівників структурних підрозділів Агентства заявив Голова Держрезерву Вадим Мосійчук: «Підприємства системи не підлягають приватизації чи будь-якому відчуженню. Це є частиною державності країни», – заявив він. Наразі Держрезерв проходить перехідний етап реформування, по завершенню якого має утворитися цілісна, могутня, прозора система, що має вирішувати всі завдання в рамках нового проекту Закону України «Про стратегічні резерви».

Під час наради Голова Держрезерву поінформував про фінансові показники діяльності державних організацій системи за перший квартал року: виконання плану надходжень становить 96,5 %, що становить 11,8 млн. грн. надходжень за спецфондом. Це на 46% більше, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Серед фаворитів державна організація «Прогрес»: – зростання 86% рік/рік. До кінця поточного року всі державні організації системи мають перейти на повний госпрозрахунок та стати прибутковими.

Державні підприємства системи також розпочали рік із ростом показників. В порівнянні з 724 тисячами прибутку за аналогічний період 2015 року, за два місяці цього року фінансові показники збільшено до 1 млн. 714 тис. грн.

В рамках реформування всі підприємства та організації системи проводять модернізацію. Зокрема, на ДП «Златодар» впроваджено пілотний проект – програмний комплекс «Управління елеватором», котрий включає в себе широкий облік операцій (детально буде повідомлено додатково). Найближчим часом такі системи контролю будуть запроваджені на всіх економічно активних елеваторах системи Держрезерву.

Модернізація розпочалася і на нафтових підприємствах. Першим із них стане ДО «Комбінат «Рекорд», на якому планується ввести в дію ІТ систему контролю якості та обігу.

Під час апаратної наради Голова Держрезерву також підняв питання ефективності діяльності профспілкової організації системи Держрезерву. Він, зокрема, повідомив про нарікання працівників підприємств та організацій на відсутність комунікації серед членів профспілки. Наразі, голови первинних організацій та рядові члени профспілки готують пропозиції і побажання до складу та системи роботи Профспілкового комітету системи Держрезерву.

Головою Держрезерву також були відзначені перші результати проведення електронних торгів за системою «Прозоро». Вадим Мосійчук зазначив, що з 1 квітня набирає чинності Закон України «Про публічні закупівлі» для центральних органів виконавчої влади. Всі закупівлі Держрезерву вже проводяться у відповідності з новим Законом.

 

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України