Пошук
Розширений пошук
Головна » ЗМІ про нас » Публікації
Держрезерв України повинен вийти на повний госпрозрахунок до кінця 2016 року - голова Держрезерву Мосійчук
версія для друку
16 березня 2016

GAZETA.UA

Держрезерв України повинен вийти на повний госпрозрахунок до кінця 2016 року - голова Держрезерву Мосійчук

 

Держрезерв України повинен вийти на повний госпрозрахунок до кінця 2016 року - голова Держрезерву МосійчукФото: vchasnoua.com

Реалізація масштабної реформи Державного агентства резерву України розпочнеться вже цього року.

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив голова Агентства Вадим Мосійчук.

"Пріоритетними цілями Агентства є ухвалення нового закону "Про стратегічні резерви", подальше скорочення штату відомства, продовження відкритих та прозорих закупівель в онлайн режимі, виведення підприємств Держрезерву у стабільно прибуткову діяльність за рахунок реорганізації" - наголосив Мосійчук.

За інформацією керівництва Держрезерву відбувається реформа управління відомчих підприємств та організацій. Раніше вони були стабільно збитковими. Після зміни керівників, економічно активні підприємства закінчили 2015 із прибутком 5,5 млн. грн., тоді як збиток 2014 складав -2 млн. грн.

Радник Голови із юридичних питань Тетяна Якубович зазначила, що "проводиться інвентаризація дебіторської заборгованості на суму близько 3 млрд. грн., з яких майже половина заборгованості обліковується за підприємствами-банкрутами або такими, що вже ліквідовані. Юридична служба працює над забезпеченням примусових стягнень з боржників та реального виконання судових рішень, зменшення або ліквідація дебіторської заборгованості".

Заступник Голови Держрезерву Олег Прокопчук наголосив, що за ініціативою Держрезерву та у тісній співпраці із Європейським енергетичним секретаріатом ведеться робота з імплементації норм Директиви ЄС 2009/119/ЕС із формування екстрених запасів нафти і нафтопродуктів.

"На сьогодні маємо готовий План дій, затверджений КМУ проект розпорядження з його імплементації та ведеться робота з модернізації потужностей для зберігання нафторезервів. А наш новий Закон вибудуваний так, щоб Держрезерв почав працювати відповідно до покладених на нього функційзабезпечення потреб держави в запасах: стратегічних, оперативних, відомчих та регіональних", - додав Олег Прокопчук.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України