Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Держрезерв та підприємства і організації, що входять до сфери управління, переходять на електронну систему державних закупівель
версія для друку
4 березня 2016

У зв’язку із набранням чинності 01.04.2016 року Закону України «Про публічні закупівлі», Держрезерв, як орган центральної виконавчої влади повністю переходить на електронну систему державних закупівель.

З цією метою, для працівників центрального апарату Держрезерву, підприємств та організацій що належать до сфери його управління, було проведено навчання по роботі у системі електронних закупівель Prozorro та на електронному майданчику e-tender, зокрема.

ProZorroпілотний проект електронної системи публічних закупівель, що дозволяє онлайн проводити процедури державних закупівель.

Майданчик e-tender є офіційним учасником пілотного проекту Prozorro, який один з перших приєднався та підтримав зазначений проект.

            Учасникам навчання тренер розповіл а про мету реформи, принципи роботи системи, ознайомил а з новими правилами у сфері закупівель за бюджетні кошти. Тренінг закінчився практичною роботою на майданчику e-tender.

            Крім цього, на сайті Держрезерву розміщено банер та рубрику, що дозволяє користувачам онлайн відстежувати процедури державних закупівель Агентства.

 

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України