Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
01.03.2016 до Державного агентства резерву України увірвалась група осіб, не повідомивши мети свого візиту
версія для друку
3 березня 2016

Порушивши чинні вимоги пропускного режиму, відвідувачі відрекомендувалися працівникам охорони співробітниками Національного антикорупційного бюро України, а громадянин Гегешидзе Р.А. повідомив, що являється радником Голови НАБУ і ніхто не повинен перешкоджати їх вільному доступу в будь-яку установу.

 

У процесі переговорів стало відомо, що це представники громадської організації «Всеукраїнський громадсько-політичний рух «УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ», очолювані головою правління Засядкіним В.М., а пан Гегешидзе Р.А. надав посвідчення радника голови антикорупційного комітету України – громадська організація (а не НАБУ, як було повідомлено охороні). Крім того, з ними були також два працівники відомчого Українського державного науково-дослідного інституту Нанобіотехнологій та ресурсозабезпечення.

 

Як з’ясувалося у подальшому, шановні відвідувачі не мали чітких питань до Держрезерву, та не мали єдиної узгодженої позиції. Спочатку вони стверджували, що відстоюють інтереси української науки, яку «нищить Держрезерв», згодом висловили зауваження до тендерних процедур із закупівлі нафтопродуктів, які, начебто, проводяться не прозоро. Слід зазначити, що Держрезерв вперше в історії Агентства запровадив публічне висвітлення проведення тендерних процедур та аукціонів (відео матеріали та прес-релізи із відкритим доступом є в мережі Інтернет).

 

За даним фактом проводиться перевірка правоохоронними органами. Зі своєї сторони  Держрезервом і надалі будуть вживатися жорсткі заходи, направлені на викорінення корупції та недопущення будь-якого тиску на посадових осіб системи!

 

Для представників громадськості офіційно повідомляємо, що у Держрезерві діє Громадська рада, вступивши до складу якої, можна у законний спосіб долучитися до консультативно-дорадчої роботи відомства та взяти участь у громадському контролі за його діяльністю.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України