Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Держрезерв передасть на безоплатній основі Луганській облдержадміністрації матеріальні цінності мобілізаційного резерву медичного призначення на понад 1,3 млн. грн.
версія для друку
2 березня 2016

За даними бухгалтерського обліку Держрезерву на складах 26 обласних комунальних закладів «Бази спеціального медичного постачання» та центральних складах Міністерства охорони здоров’я зберігаються матеріальні цінності медичного призначення, у тому числі розброньовані, номенклатура яких становить майже 30 тисяч найменувань.

            Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.01.2015 № 316-р Держрезерву доручено здійснити на безоплатній основі відпуск з мобілізаційного резерву матеріальних цінностей медичного призначення.

            Зазначене розпорядження Уряду передбачає здійснення заходів щодо забезпечення потреб лікувальних закладів Донецької та Луганської областей медичними виробами для надання медичної допомоги постраждалим військовослужбовцям і мирному населенню внаслідок антитерористичної операції, а також вирішення питання зменшення подальших витрат бюджетних коштів на утримання розброньованих цінностей мобрезерву.

            «Після підписання договору з Луганською ОДА Держрезерв протягом одного дня здійснить відпуск всіх 379-ти найменувань матеріальних цінностей медичного призначення. Ми і в подальшому зобов’язуємося чітко і оперативно проводити подібні заходи, допомагати армії та мирному населенню східних областей України», – говорить Голова Держрезерву Вадим Мосійчук.  

            Таким чином, Держрезерв передасть Луганській обласній державній адміністрації на безоплатній основі матеріальні цінності медичного призначення на загальну суму понад 1,3 млн. грн . балансової вартості.

            «Ми високо цінуємо таку допомогу для Луганщини. Особливо хочу відзначити оперативність у вирішенні питання, все було вирішено буквально за один день, що так не властиво більшості державних структур в Україні. На жаль, значна кількість обласних лікувальних закладів разом із устаткуванням залишилася на окупованій території. Дякую Вам за те, що ви допомагаєте нам відновлювати медичну сферу області», – зазначив керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України