Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Підсумки апаратної наради 29 лютого 2016 року
версія для друку
1 березня 2016

Як повідомив на черговій апаратній нараді Голова Держрезерву Вадим Мосійчук,  на минулому тижні у Держрезерві було проведено дводенний семінар-тренінг для економістів, бухгалтерів та працівників, відповідальних за роботу в системі електронних закупівель «Прозоро» державних організацій системи Держрезерву. Під час семінару присутнім було окреслено юридичні аспекти перетворення державних організацій на державні підприємства та перспективи відмови від фінансування із загального фонду бюджету, як пріоритет роботи Держрезерву в цьому році. Крім цього, учасники семінару були ознайомлені із правилами та особливостями роботи системи електронних закупівель «Прозоро».

Під час апаратної наради Голова Держрезерву ще раз наголосив на необхідності оптимізації витрат як центрального апарату, так і підприємств та організацій системи, покращення фінансових показників діяльності та збільшення надходжень до державного та місцевих бюджетів за рахунок сплати податків. Зокрема, у  минулому році державні підприємства та організації Держрезерву сплатили до державного та місцевих бюджетів більше 64 мільйонів гривень. При цьому, протягом 2015 року із загального фонду державного бюджету на систему Держрезерву було виділено  66,57 млн. грн.

Лідерами із сплати податків серед державних організацій Держрезерву є комбінати «Світанок» – 2 095 304, 60 тис. грн., «Укрпродконтракт» – 1 751 400, 00 тис. грн., «Прогрес» – 1 785 500, 00 тис. грн. та УкрНДІнанобіотехнологій – 1 476 400,00 тис. грн.

Серед державних підприємств першість зі сплати податків тримають ДП «Куліндорівський КХП» – 12 033 000, 00 тис. грн., ДП «Охтирський КХП» – 8 226 000, 00 тис. грн., ДП «Чортківський КХП» – 8 178 000,00 тис. грн. та ДП «Кіровоградський КХП №2» – 4 935 000, 00 тис. грн.

У цьому році, за словами Голови Держрезерву, суми витрат мають значно зменшитися, а суми надходженьзрости. Це є ключовим завданням для керівників підприємств та організацій системи.

Особливу роль у реформуванні системи Держрезерву, Вадим Мосійчук вбачає у викоріненні будь-яких проявів корупції в системі. З цією метою було проведено розширену нараду із працівниками з питань антикорупційного законодавства та воєнізованої охорони підприємств та організацій, що входять до сфери управління Держрезерву. За результатами наради буде розроблено нову методику та форму звітування про заходи із виявлення та протидії корупції.

 

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України