Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
26 лютого 2016 року відбувся семінар для економістів, бухгалтерів та працівників, відповідальних за роботу в системі електронних закупівель "Прозоро", державних підприємств системи Держрезерву.
версія для друку
1 березня 2016

Метою зустрічі було висвітлення та обговорення таких питань:

 

1) Проблеми при формуванні фінансової звітності та фінансових планів.

2) Модернізація, ремонт, мотивація працівників – як правильно розраховувати та відображати витрати.

3) Юридичні аспекти створення холдингу.

4) Правила роботи в системі електронних закупівель «Прозоро».

 

Особливу увагу в ході семінару було приділено правильності формування та своєчасності подання звітності державними підприємствами, також було вказано на типові помилки в ході формування фінансових планів. Представники державних підприємств та представники Держрезерву вказали на необхідність уніфікованого підходу до відображення у бухгалтерському обліку дебіторської та кредиторської заборгованості, операційних витрат.

Також на зустрічі обговорювалось питання порядку та механізмів об’єднання прибуткових державних підприємств системи Держрезерву у єдину юридичну особу з метою підвищення ефективності їх діяльності та запровадження європейських принципів корпоративного управління.

Одним із питань порядку денного семінару стала презентація Директора торгівельного майданчика «E-Tender» Іванни Мельник, яка ознайомила присутніх із правилами та особливостями роботи системи електронних закупівель «Прозоро».

 

Окремо хочемо висловити подяку заступнику генерального директора з економіки Куліндорівського КХП Грищуку І.І. за виступ, у якому він  поділився досвідом запровадження ефективної системи мотивації для працівників підприємства та коректного відображення в обліку підприємства заходів з модернізації.

 

Сподіваємось, що, взявши за пріоритет підвищення власного професійного рівня, працівники підприємств та організацій вноситимуть свій персональний вклад у реформування системи Держрезерву.

 

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України