Пошук
Розширений пошук








Головна » Новини Агентства




Обрано нового Голову Громадської ради при Держрезерві
версія для друку
29 лютого 2016

У п’ятницю, 26 лютого 2016 року відбулося позачергове засідання Громадської ради при Держрезерві. Основним питанням порядку денного стало переобрання Голови Громадської ради. Більшістю голосів Головою обрано представника Громадської комісії з розслідування та попередження порушень прав людини в Україні, політолога Михайла Басараба.

Під час вступного слова Голова Держрезерву Вадим Мосійчук зазначив, що засідання Громадської ради, це не формальний привід для спілкування, а реальна співпраця з представниками громадянського суспільства з реформування Держрезерву та перетворення системи у сучасну європейську структуру. Крім цього, Вадим Мосійчук окреслив членам ГР основні пріоритети діяльності Держрезерву. Цежорстка боротьба з будь-якими проявами корупції, як в центральному апараті, так і на місцях; проведення відкритих тендерів; економія бюджетних коштів; покращення фінансових результатів діяльності підприємств та організацій системи.

Особливий наголос Голова Держрезерву зробив на важливості донесення позитивних змін, які відбуваються в системі, до широкої громадськості і закликав всіх членів ГР активніше працювати у цьому напрямі.

На засіданні ГР також було розглянуто питання плану роботи Ради на 2016 рік. Члени ГР ухвалили рішення провести наступне засідання через два тижні та затвердити на ньому План роботи Громадської ради при Держрезерві на 2016 рік.

 

 
























  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України