Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Вадим Мосійчук: «Ми викоріняємо будь-які прояви корупції у системі Держрезерву»
версія для друку
26 лютого 2016

Про це на робочій нараді з питань антикорупційного законодавства та воєнізованої охорони заявив Голова Держрезерву Вадим Мосійчук.

У нараді взяли участь фахівці з питань запобігання та протидії корупції і начальники команд воєнізованої охорони державних підприємств та організацій системи Держрезерву.

Під час виступу Голова Вадим Мосійчук підкреслив, що у рамках реформування системи Держрезерву, має вибудуватись абсолютно нова ефективна, прозора та модернізована структура, яка зможе забезпечити якісне і кількісне зберігання та переробку матеріальних цінностей. Учасники ринку, на думку Голови, після проведення таких заходів, будуть зацікавлені у співпраці із відомчими організаціями та підприємствами.

А це буде можливим лише за умови нульової толерантності до корупції, технічної модернізації підприємств та організацій, оптимізації та підвищенні рівня служб охорони та пожежної безпеки,прозорої тарифної політики, орієнтуючись на найвищі європейські стандарти.

            В цьому форматі фахівці центрального апарату Держрезерву провели практичний семінар, на якому обмінялися досвідом з представниками підприємств та організацій.

Під час конструктивного діалогу, було обговорено максимум питань, які хвилюють спеціалістів з питань запобігання та протидії корупції і представників воєнізованої охорони, а також напрацьовані пріоритети з оптимізації витрат на забезпечення охорони і безпеки, технічне оснащення і мотивацію керівників, відповідальних за вказані напрями роботи.

 

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України