Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Підсумки апаратної наради 22 лютого 2016 року
версія для друку
23 лютого 2016

У Держрезерві завершилась серія засідань Погоджувальної ради за участі директорів підвідомчих державних організацій та підприємств, яка мала на меті проаналізувати роботу організацій та підприємств системи Держрезерву за 2015 рік та скоригувати їх плани на 2016 рік.  Про це на черговій апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів повідомив Голова Держрезерву Вадим Мосійчук.

Нагадаємо, що Погоджувальна рада створена та працює як колегіальний дорадчий орган, розглядає питання, які стосуються всіх аспектів діяльності державних підприємств та організацій системи Держрезерву, надає рекомендації Голові Держрезерву за результатами засідань, та є прообразом майбутньої незалежної Наглядової ради, створення якої передбачено Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо управління об’єктами державної власності, створення сприятливих умов для оптимізації структури державного сектору економіки та запровадження ринкових методів управління об’єктами державної власності».

За результатами трьох тижнів засідань ради можна зробити висновок, що переважна більшість керівників підприємств та організацій системи розуміють суть реформ, які наразі відбуваються у системі Держрезерву, та готові до пошуку шляхів для значного зростання ефективності діяльності та економного використання державних коштів. Зокрема, за результатами нарад після коригування планів очікувані надходження до спецфонду державних організацій системи Держрезерву у 2016 році складуть близько 58 млн. грн., очікуваний фінансовий результат діяльності державних підприємств – близько 10 млн. грн.

Також Погоджувальна рада рекомендувала Голові Держрезерву оголосити подяку керівникам державних організацій «Айстра» і «Укрпродконтракт», та керівникам державних підприємств «Кіровоградський КХП», «Куліндорівський КХП», «Хлібна база № 73» і «Златодар»

Слід додати, що після аналізу результатів роботи у 2015 році Погоджувальна рада рекомендувала Голові Держрезерву винести догани керівникам державних організацій «Салют» та «Трикутник».

На апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів було оприлюднено інформацію про факт підробки документів про освіту керівником ДО «Трикутник»  та ініційовано Головою Держрезерву проведення аудиторської та службової перевірки підприємства.

Голова Держрезерву також повідомив, що найближчим часом фінансовим підрозділом Агентства буде проведено тренінг для бухгалтерів та економістів державних підприємств і організацій з метою покращення якості формування звітів та обговорення механізмів перетворення державних організацій на державні підприємства, та проінформував про попереднє погодження у Кабінеті Міністрів України нової номенклатури товаро-матеріальних цінностей, розробленої  Держрезервом, із врахуванням суттєвого зменшення позицій товарів медичного призначення та промислової групи.

Рисунок удален отправителем.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України