Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Підсумки апаратної наради 08.02.2016
версія для друку
8 лютого 2016

Позиція Держрезервупродовжувати процес реформування системи, чітко виконувати завдання з накопичення та реалізації матеріальних цінностей.

Такі пріоритети були озвучені Головою Держрезерву Вадимом Мосійчуком на черговій апаратній нараді у понеділок 08 лютого. Відповідно, Держрезерв працюватиме із Кабінетом Міністрів України та заінтересованими міністерствами над затвердженням Концепції реформування, погодженням проекту Закону України «Про стратегічні резерви» та «Плану дій з імплементації Євродирективи».

Окрім цього, Голова Держрезерву повідомив результати розширеної наради з питань якості палива та модернізації нафтосховищ. Зокрема, він акцентував увагу на проблематиці імплементації євро стандартів та гарантійного терміну зберігання палива в контексті перегляду існуючих стандартів ДСТУ. Також, Голова Держрезерву вкотре підкреслив необхідність модернізації резервуарів для зберігання нафтопродуктів, з метою мінімізації втрат та забезпечення відповідної якості при зберіганні.

 На поточному тижні відбудеться чергове засідання Погоджувальної ради за участю запрошених директорів підприємств та організацій системи Держрезерву, які прозвітують щодо виконаної роботи за 2015 рік та презентують плани на 2016. Також, заплановано провести нараду за участі представника Держфінінспекції з питань реформування мобілізаційного резерву та визначення кандидатур оцінювачів.

 Окремо Голова Держрезерву підняв питання об’єднання підприємств системи в холдинги та поступову відмову від бюджетного фінансування. Зокрема, ДП «Комбінат «Прогрес» вже з другого півріччя цього року має повністю перейти на самоокупність.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України