Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Результати апаратної наради 01.02.2016
версія для друку
2 лютого 2016

Серед основних пріоритетів – впровадження та використання  системи електронних закупівель Прозоро підприємствами та організаціями системи Держрезерву

 

Такий фокус був визначений Головою Держрезерву Вадимом Мосійчуком на черговій апаратній нараді у понеділок 01 лютого. Відповідно, всі допорогові (до 200  000 грн.,) закупівлі обов’язково повинні проходити через систему Прозоро на умовах відкритості та прозорості відносин між учасниками. Аналіз проведених закупівель буде здійснений після отримання звітів від підприємств та організацій.

Окрім цього, Голова Держрезерву повідомив результати розширеної наради у Міністра економічного розвитку та торгівлі за участі Департаменту оборони та безпеки. На нараді обговорювались питання затвердження Концепції, номенклатури та плану освіження Держрезерву, що були направлені на погодження до Міністерства економічного розвитку та торгівлі. Зокрема, в рамках Концепції особливий наголос було зроблено на питання включення до складу резервів коштів. Всі ініціативи Держрезерву отримали підтримку зі сторони Міністра економічного розвитку та торгівлі.

Також, на апаратній нараді було поставлено завдання провести декілька робочих нарад: по мобілізаційному резерву – з написанням подальшого сценарію розвитку; по якості палива (стандарти, строки зберігання), опираючись на досвід, отриманий від Литовських колег; по направленню розподілених бюджетних коштів на модернізацію та технічний аудит підприємств та організацій.

На додаток, на поточному тижні пройдуть засідання Погоджувальної комісії за участю запрошених директорів підприємств та організацій системи Держрезерву, які прозвітують щодо виконаної роботи за 2015 рік та презентують плани на 2016.

Окремо було виділено коментар Голови Держрезерву відносно ситуації, що склалась на підприємстві «Златодар»: «Рішення прийняте судом за позовом колишнього директора ДП «Златодар» Більницького В. М. про поновлення останнього на посаді, може свідчити лише про те, що матеріали справи були вивчені неповністю та необєктивно. Оскільки для Держрезерву першочерговими є стратегічні інтереси держави та забезпечення добробуту її громадян, з нашої сторони буде вжито всіх можливих заходів з метою недопущення нанесення збитків державі та притягнення до відповідальності осіб, які допустили такі порушення».

 

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України