Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Відбувся офіційний візит представників Держрезерву до Республіки Литва
версія для друку
27 сiчня 2016

В рамках програми реформування структури Державного резерву за зразком Європейських країн, відбулась чергова зустріч представників Держрезерву та підвідомчого УкрНДІ нанобіотехнологій з колегами Литовського агентства резерву нафтопродуктів. Метою візиту був обмін досвідом щодо застосування нових стандартів палива (нафтопродуктів) Європейського союзу, проведення Держрезервом України модернізації складів зі зберігання нафтопродуктів, а також щодо виконання вимог Директиви Ради ЄС 2009/119/ЕС з формування екстрених запасів нафти та нафтопродуктів.

В рамках даного візиту до Литви представники Держрезерву на чолі із Першим заступником Голови Олегом Прокопчуком провели робочу зустріч із Міністром енергетики Литви Rokas Vasiulis, на якій обговорили практичні питання з імплементації Євродирективи 2009/119/ЕС  та методи визначення ризиків при формуванні номенклатури резервів.

Також відбувся візит делегації Агентства до Литовського Сейму, який очолює Loreta Grauziniene.

Варто відзначити, що наші Литовські колеги не лише діляться своїм досвідом, а й цікавляться практикою України у формуванні державних резервів. Імплементація Європейських стандартів та безпосередній обмін досвідом дозволить скоротити терміни впровадження відповідних реформ. Така платформа співпраці є взаємовигідною для обох сторін, і ми із задоволенням втілюємо в життя кращий досвід наших Європейських партнерів, - розповів Олег Прокопчук.

Колеги повернулись з ефективним багажем досвіду та навичок, які сьогодні допомагають нам йти правильним шляхом реалізації поставлених перед колективом Держрезерву завдань. «Ми почали роботу над зміною системи управління резервами в умовах імплементації Європейських стандартів і норм, в тому числі, щодо нафтопродуктів для довготривалого зберігання. Також заплановано проведення  ремонту та  модернізацію виробничих потужностей. Все це сприятиме розбудові нової системи державних резервів», - підсумував Голова Держрезерву Вадим Мосійчук.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України