Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Держрезерв України - в фокусі європейських країн-партнерів
версія для друку
25 сiчня 2016

Про це на черговій апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів заявив Голова Держрезерву Вадим Мосійчук. Зокрема, на минулому тижні відбулася поїздка делегації представників Агентства, Інституту нанобіотехнологій та МАСМА до Литви, з метою вивчення досвіду литовських колег із зберігання запасів нафтопродуктів.

Крім цього, на нараді розглядалося питання вкладання коштів у покращення пожежної безпеки та ремонту складів підприємств та організацій системи Держрезерву. Всі склади, площадки та резервуари мають відповідати європейським стандартам та бути конкурентними на ринку.

Також, одним з пріоритетів роботи Держрезерву є перехід на електронні закупівлі. Вже зараз всі закупівлі, що не перевищують 200 тисяч гривень відбуваються через систему «Прозоро».

«Сьогодні Держрезерв України знаходиться у фокусі європейських країн-партнерів. Ми активно працюємо з Європейським Енергетичним Секретаріатом з питань імплементації Євродирективи із формування запасів нафтопродуктів, підвищуємо економічну ефективність підприємств та організацій, унеможливлюємо будь-які прояви корупції в системі», – підсумував Голова Держрезерву Вадим Мосійчук.

 

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України