Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Держрезерв запроваджує систему мотивації керівників державних підприємств системи
версія для друку
22 сiчня 2016

Вивчивши та проаналізувавши досвід кращих європейських практик управління персоналом, керуючись положеннями Постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2015 № 1034 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 2 серпня 1995 р. № 597 і від 19 травня 1999 р. № 859", Держрезерв України ініціював внесення змін до контрактів з керівниками державних підприємств, що належать до сфери управління Держрезерву. Так, нові оклади директорів будуть збільшені в 2 – 3 рази порівняно з діючими раніше.

Також в рамках стратегічних завдань Міністерства економічного розвитку і торгівлі України для мотивації працівників та з метою запровадження визнаних у світі принципів корпоративного управління було розроблено систему стратегічних цілей -  KPI (Key Performance Indicators – ключові показники ефективності – система оцінки, яка допомагає визначити рівень досягнення поставлених цілей)  для керівників державних підприємств, затверджену наказом, додатком до якого є «Умови, показники та розмір преміювання керівників державних підприємств». Відповідно до показників КРІ після глибокого аналізу стану виконання поставлених завдань директорам державних підприємств виплачуватиметься також квартальна та річна премія.

В результаті, з 2016 року місячний дохід керівника державного підприємства системи Держрезерву орієнтовно складатиме від 20 до 40 тисяч гривень залежно від обороту підприємства, показників фінансово-господарської діяльності та розрахованих показників КРІ.

«Від запровадження нової системи мотивації ми очікуємо кардинального збільшення прибутковості економічно активних підприємств системи, значного підвищення відрахувань до державного бюджету України,  унеможливлення будь-яких проявів корупції та зловживань», – говорить Голова Держрезерву Вадим Мосійчук.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України