Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Голова Держрезерву Вадим Мосійчук: "2016 рік стане проривним у плані реформування системи Держрезерву"
версія для друку
18 сiчня 2016

Про це заявив Голова Держрезерву на нараді з керівниками структурних підрозділів Агентства. Зокрема, буде активізована імплементація всіх ноу-хау, які є в проекті Закону України «Про стратегічні резерви». «Особлива увага приділятиметься зміні механізму роботи Державного резерву у системі влади – більше відкритості дій та прозорого співробітництва. Всі наші починання отримали цілковиту підтримку від Міністра економічного розвитку та торгівлі», - зазначив Вадим Мосійчук.

Наразі в Держрезерві створена робоча група з розробки плану дій з метою об’єднання підвідомчих підприємств/організацій у єдині компанії за профілем - агро та нафтових резервів. До Міністерства економічного розвитку та торгівлі України подані нова скорочена номенклатура матеріальних цінностей державного резерву, новий план освіження та Концепція з реформування. Проводиться робота з доопрацювання Плану дій щодо створення резерву нафтопродуктів в Україні згідно з Директивою № 2009/119/ЄС – проект, який отримав друге дихання в Україні за ініціативою Держрезерву. Найближчим часом буде проведено засідання Круглого столу з питань реформування мобілізаційного резерву за участі представників заінтересованих міністерств та відомств. Завершується підготовка до впровадження електронного документообігу в Держрезерві.

«Поряд із реалізацією поставлених задач, ми постійно співпрацюємо із нашими Європейськими партнерами в рамках платформи з обміну досвідом. На часі – офіційний візит до Литовської Республіки, а саме – до Литовського агентства нафтопродуктів, де представники Держрезерву зможуть побачити роботу нових модернізованих нафтобаз, отримати досвід з визначення, дотримання та контролю стандартів палива, поспілкуватись із представниками нафтопереробного заводу та, взагалі, побачити роботу ефективної західної структури резервів власними очима. Всі ці заходи направлені на створення кардинального нового, європейського іміджу Державного резерву України», – підсумував Вадим Мосійчук.

 

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України