Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Підпорядкований Держрезерву науково-дослідний інститут розпочав докорінне реформування
версія для друку
16 сiчня 2016

15 січня у Києві відбулась розширена нарада керівництва Держрезерву із працівниками та директоратом підвідомчої структури - УКРНДІНанобіотехнологій.

Темою засідання стала розроблена Інститутом концепція реформування, яку новопризначений директор Борис Запталов представив для обговорення у вигляді презентації з пріоритетами розвитку Інституту на 2016 рік. Зокрема, було виділено 5 пріоритетів, кожен із яких означає великий крок вперед до створення ефективної структури з прозорою репутацією:

– визначити Інститут як Центр компетенції з питань матеріального резерву;

– впровадити систему багатоступеневого управління якістю матеріальних цінностей (МЦ);

  забезпечити моніторинг та задовольнити потреби підприємств структури Держрезерву в науково-технічних послугах;

– удосконалити нормативно-правове регулювання у сфері зберігання МЦ;

– комерціалізувати діяльність за допомогою впровадження наукових розробок, конкурентних на ринку.

Під час наради Голова Держрезерву поставив додаткові задачі перед співробітниками Інституту:

-         проаналізувати всю нормативну базу, яка регулює взаємовідносини Держрезерву та Інституту;організувати та провести круглий стіл із аналогічними компаніями/агентствами з європейських країн, подібний до того, що був проведений у Держрезерві у вересні 2015 року;

-         виокремити реальні наукові проекти, які після реалізації стануть конкурентоспроможними на ринку науково-технічних розробок.

Крім цього, були обговорені питання, що стосуються скорочення персоналу, збільшення заробітної плати, фінансування проектів. Головною метою діяльності Інституту у 2016 році визначено перехід на самоокупність без залучення коштів державного бюджету.

«Задача перед існуючою сьогодні структурою доволі непроста – потрібно провести реформи, відновити репутацію Інституту, як ефективної і сучасної організації, зробити його прибутковим, розробки – конкурентоспроможними, винайняти висококваліфікованих працівників та забезпечити їх достойною оплатою праці»,- підсумував обговорення Голова Держрезерву Вадим Мосійчук.

 

 

 

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України