Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Голова Держрезерву Вадим Мосійчук: "Держрезерв має стати високоефективною, мобільною, інтегрованою в європейське співтовариство структурою"
версія для друку
30 грудня 2015

Голова Держрезерву Вадим Мосійчук: «Держрезерв має стати високоефективною, мобільною, інтегрованою в європейське співтовариство структурою»

 

Сьогодні, 30 грудня Голова Держрезерву Вадим Мосійчук провів розширену нараду з працівниками центрального апарату Агентства. Він підбив підсумки року, що минає, та окреслив головні завдання, які стоятимуть перед структурою в наступному році.

 

Зокрема, Голова Держрезерву зазначив, що за останні півроку було зроблено:

v     успішно проведено масштабну інвентаризацію як центрального апарату, так і підприємств та організацій системи;

v     здійснено оптимізацію структури центрального апарату та всієї системи. При цьому відбулося скорочення штату на 20%;

v     відбувся обмін досвідом з європейськими партнерами в контексті реформування системи;

v     на кінець року всі активні підприємства стали прибутковими;

v     розпочато процес відмови від державного фінансування підприємств та організацій Держрезерву;

v     розроблено та подано на розгляд До міністерства економічного розвитку та торгівлі Концепцію реформування системи Держрезерву;

v     переглянуто та актуалізовано номенклатуру товаро-матеріальних цінностей Держрезерву;

v     розроблено проект Закону України «Про стратегічні резерви».

v     розпочато процес переведення Держрезерву на електронний документообіг.

 

В наступному році всі розпочаті процеси будуть завершені. Окремий наголос голова Держрезерву зробив на реорганізації та оптимізації мобілізаційного резерву. Планується, що 90% цінностей мобрезерву будуть розброньовані, реалізовані, списані або передані іншим структурам. Продовжуватиметься процес реорганізації підприємств та організацій системи. Конкурентоспроможні та модернізовані підприємства та організації будуть об’єднані в холдинги. Рештаприватизовані або ліквідовані. Пілотний проект з електронних державних закупівель, затверджений Кабінетом Міністрів України буде запущено для всієї системи Держрезерву. Що стосується УКРНДІ нанобіотехнологій, то установа найближчим часом, згідно з Планом реформування, має довести свою користь для Держрезерву та конкурентоспроможність на ринку.

 

Особливу увагу Вадим Мосійчук зосередив на імплементації норм Директиви Ради Європи 2009/119/ЕС для створення резервів нафти та нафтопродуктів в Україні.

 

«Наша щоденна робота має на меті один результат: створення високоефективної, мобільної та інтегрованої в європейське співтовариство структуриДержрезерв України», – підсумував Голова Агентства.

 

Підсумки 2015 року (презентація)

 

 

 

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України