Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Держфінінспекцією України завершено інвентаризацію матеріальних цінностей мобілізаційного резерву 585-ти зберігачів (результати інвентаризації будуть доповнені в наступних прес-релізах)
версія для друку
28 грудня 2015

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 02.10 .2015  № 40693/0/1-15 Держфінінспекцією України проведено інвентаризацію матеріальних цінностей мобілізаційного резерву 585 із 882 відповідальних зберігачів.

Перевірки не проводились у відповідальних зберігачів матеріальних цінностей мобілізаційного резерву, що розташовані та території Автономної республіки Крим, Донецької, Луганської областей та місті Севастополі, а також у зберігачів, які на час проведення ревізії ліквідовані.

        Проведеними перевірками підтверджена наявність матеріальних цінностей мобілізаційного резерву у 319 відповідальних зберігачів, у 153 відповідальних зберігачів встановлено відсутність матеріальних цінностей мобілізаційного резерву.

          Крім того, зустрічними звірками встановлено факти, коли після реорганізації підприємств, їх правонаступники не отримували на збереження матеріальні цінності мобілізаційного резерву, що зберігались на підприємствах до їх реорганізації.

          В результаті відсутності підприємств-відповідальних зберігачів за адресою розташування, їх ліквідацією, не надання документів до зустрічної звірки або не допуском до її проведення контролем не охоплено  113 зберігачів, за якими рахуються матеріальні цінності.

         За попередніми результатами зустрічних звірок, проведеними під час контрольного заходу у підприємств-зберігачів по зерновій групі, промислових товарів і енергоносіїв та продовольчих товарів суттєвих порушень не встановлено.

         Після надходження до Держрезерву актів та інших матеріалів перевірок від Держфінінспекції, детальна інформація за результатами інвентаризації буде оприлюднена на веб-сайті.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України