Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Відбулось обговорення нового проекту Закону "Про стратегічні резерви"
версія для друку
25 грудня 2015

25 грудня 2016 року відбулось засідання Робочої групи Держрезерву з обговорення проекту нового Закону «Про стратегічні резерви» за участі представників профільних Міністерств, а саме: Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства оборони, воєнно-медичного департаменту Міністерства оборони, Генерального штабу Збройних сил України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Національної гвардії України, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Міністерства внутрішніх справ.

Зокрема, було вислухано пропозиції та зауваження до існуючого проекту Закону, який, головним чином, спрямований на систематизацію державного резерву в цілому, створення ефективного механізму управління та освіження, приведення кожного структурного елементу у відповідність із новою системою координат, що базується на принципах прозорості і відсутності корупційної складової.

На засіданні основну увагу було спрямовано на вирішення питань функціонування мобілізаційного резерву, як частини системи державних резервів, його доцільності та механізму роботи. Як результат, призначено нараду з актуалізації мобілізаційних завдань та аналізу стану резерву за участі представників визначених Міністерств.

«На засіданні Робочої групи ми акцентували увагу на питанні мобілізаційного резерву, тому що саме воно є сьогодні вкрай актуальним та потребує оперативного вирішення, особливо, враховуючи результати масштабної ревізії стану активів, яка була проведена Державною фінансовою інспекцією протягом двох останніх двох кварталів 2015 року. Окрім цього, під час засідання ми хотіли зрозуміти, які питання найбільше цікавлять наших колег та потребують доопрацювання, побачити, чи збігається в нас бачення пріоритетів та підготувати наступні етапи нашої співпраці», - наголосив Голова Держрезерву Вадим Мосійчук.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України