Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Визначено кандидатів на посади керівників державних організацій та відомчої установи Держрезерву
версія для друку
17 грудня 2015

15 грудня 2015 року відбулось засідання комісії з відбору кандидатів на посади керівників державних організацій та установи, що належать до сфери управління Держрезерву: ДО «Зірка», ДО «Планета, ДО «Рекорд» та УкрНДІНанобіотехнологій. Комісія розглянула документи, подані претендентами та визначила  осіб, які за своїм досвідом, знаннями та навичками найбільш відповідають посаді.

Зокрема, виконуючими обов’язки генерального директора ДО «Зірка» визначено Швецова А. О., ДО «Планета» – Гаврилова О. М. Посада керівника ДО «Рекорд» залишається вакантною. Генеральним директором УкрНДІНанобіотехнологій призначено Запталова Б. Й. Враховуючи ситуацію, яка склалася в  УкрНДІНанобіотехнологій, Голова Держрезерву Вадим Мосійчук поставив новому керівнику установи чіткі завдання: провести скорочення штату майже на 24% та розробити Програму розвитку інституту на наступний рік.  

«Хоча конкурсна комісія є обов’язковою для відбору кандидатів тільки на державні підприємства, ми вирішили, що і для державних організацій влаштуємо таку ж процедуру, щоб забезпечити однакові умови для всіх претендентів та колегіально обрати кращого», - зазначив Голова Держрезерву Вадим Мосійчук. 

 

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України