Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Завершився конкурс на заміщення вакантних посад центрального апарату Держрезерву
версія для друку
11 грудня 2015

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 Державним агентством резерву України оголошено проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців. Вимоги до посад і оголошення про проведення конкурсу було опубліковано в газеті «Праця і зарплата» 04.11.2015 № 41 (957) та розміщено на веб-сайті Держрезерву. Для участі в конкурсі заяви з необхідними документами подали 29 осіб.

За результатами конкурсного відбору переможцями стали 11 осіб: Якубович Т. Л. на посаду начальника Управління правового забезпечення; Дубинський С. В. на посаду начальника Відділу забезпечення діяльності Агентства; Белінська М. М. на посаду начальника Відділу фінансово-економічного аналізу; Андрієнко Т. П. на посаду завідувача Сектору реформування та взаємодії із засобами масової інформації і громадськістю; Роман М. М. на посаду завідувача Сектору з питань мобілізаційного завдання, воєнізованої охорони, пожежної безпеки та охорони праці; Бариш Д. В. на посаду завідувача Сектору інформаційно-комунікаційних технологій; Михайлюк А. З. на посаду начальника відділу представництва інтересів Агентства в судових та інших державних органах Управління правового забезпечення; Юрченко В. О. на посаду головного спеціаліста Сектору внутрішнього аудиту; Рак Д. І. на посаду головного спеціаліста Сектору реформування та взаємодії із засобами масової інформації і громадськістю; Некуй Р. М. на посаду головного спеціаліста Сектору з питань мобілізаційного завдання, воєнізованої охорони, пожежної безпеки та охорони праці та Таборовець А. П. на посаду головного спеціаліста відділу правової роботи та юридичної експертизи Управління правового забезпечення.

Наразі, згідно з процедурою зарахування на державну службу, кандидати на посади проходять спеціальну перевірку, після якої будуть зараховані до штату центрального апарату Держрезерву.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України