Пошук
Розширений пошук
Головна » Новини Агентства
Відбулась робоча зустріч керівництва Держрезерву із керівниками підприємств аграрного сектору
версія для друку
30 листопада 2015

27 листопада на території державного підприємства «Куліндорівський КХП» в місті Одеса, було проведено робочу зустріч керівництва Держрезерву із директорами державних підприємств, що надають послуги зі зберігання та переробки зерна і знаходяться в системі Агентства резервів України. Також, до участі було запрошено виконуючого обов’язки директора підвідомчого Інституту Нанобіотехнологій та потенційних партнерів: компанію-фахівця в автоматизації процесів збереження зерна, компанію СОЖАМ, що є представництвом своєї материнської компанії у Франції та спеціалізується на захисті зерна від псування та пошкоджень за допомогою новітніх технологій.

Основними темами порядку денного стали доповіді директорів підприємств по виконанню планових показників фінансово-господарської діяльності за 10 місяців 2015 року, отримання Держрезервом роз’яснень за розбіжностями, виявленими звітом, наданим  Державною фінансовою інспекцією по завершенню масштабної ревізії кожного підприємства. Ключовим пунктом обговорення стала майбутня правова модель холдингу агрорезервів, який поряд із холдингом нафторезервів буде створений під егідою Держрезерву.

Також, на нараді було відсторонено від виконання службових обов’язків директора Хлібної бази №76, згідно виявлених Держфінінспекцією фактів порушень та до завершення службового розслідування.

Представники компанії, що спеціалізується на автоматизації процесів зберігання зерна розповіли про доцільність використання сучасних технологій, які допоможуть суттєво скоротити витрати підприємств. На нараді було вирішено провести пілотний запуск проекту автоматизації на одному з обраних підприємств.

«Такі чергові наради з кожною категорією підприємств Держрезерву ми започаткували, щоб кожен директор чітко розумів, як тепер працює наше Агентство і яка відповідальність покладається на всіх працівників. Окрім того, наразі є багато нагальних питань, які потрібно вирішити, щоб скоротити витрати, підвищити ефективність роботи, провести модернізацію та встановити єдину тарифну політику. Все це потребує прийняття виважених та строкових рішень, тому ми створюємо робочі групи для кожної групи підприємств та організацій, які в колегіальній формі будуть обговорювати всі питання та оперативно досягати результатів. Також, до процесу реформування ми плануємо залучати і органи місцевого самоврядування, що і було зроблено мною під час зустрічей в Одесі. Держрезерв отримав підтримку від Одеської адміністрації, а це звичайно наш наступний позитивний крок вперед», - розповідає Голова Держрезерву Вадим Мосійчук.

 
  Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Державне агентство резерву України